Import Typepad / MoveableType (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: File
da: Fil

en: Import
da: Importér

en: Content type
da: Indholdstype

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Step 2
da: Trin 2

en: import nodes
da: importér indholdselementer
