Import Typepad / MoveableType (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: File
de: Datei

en: Import
de: Importieren

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Step 2
de: Schritt 2
