Import Typepad / MoveableType (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: File
hi: फ़ाइल

en: Import
hi: आयात करें

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Step 2
hi: स्टेप 2
