Import Typepad / MoveableType (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: File
oc: Fichièr

en: Import
oc: Importar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Step 2
oc: Etapa 2
