Import Typepad / MoveableType (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: File
pl: Plik

en: Import
pl: Importuj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Step 2
pl: Krok 2
