Import Typepad / MoveableType (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: File
ru: Файл

en: Import
ru: Импортировать

en: Content type
ru: Тип материала

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Step 2
ru: Шаг 2
