IndexPage (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil
