IndexPage (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: all
it: tutto

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: Updated
it: Aggiornato

en: Promoted
it: Promosso

en: status
it: stato

en: Created
it: Creato

en: Published
it: Pubblicato

en: Count
it: Numero

en: Terms
it: Termini

en: Table
it: Tabella

en: published
it: pubblicato

en: Sticky
it: Sempre in cima
