Infusionsoft API (6.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
