Infusionsoft API (6.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Email
ur: ای میل
