Infusionsoft API (6.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Action
uk: Дія

en: Tags
uk: Теґи

en: Logging
uk: Журналювання

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Default
uk: Базово

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Order
uk: Послідовність

en: Developer
uk: Розробник

en: Application Name
uk: Назва застосунку
