Infusionsoft API (6.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Action
de: Aktion

en: Logging
de: Protokollierung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Required
de: Erforderlich

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: User
de: Benutzer

en: Email
de: E-Mail

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Order
de: Reihenfolge

en: Developer
de: Entwickler

en: Enable watchdog logging
de: Watchdog Protokollierung aktivieren
