Infusionsoft API (6.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Action
ar: إجراء

en: Tags
ar: وسوم

en: Logging
ar: تسجيل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Order
ar: الترتيب
