Ink Ribbon (6.x-5.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Highlighted content
tr: Vurgulanan içerik
