Ink Ribbon (6.x-5.15) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Highlighted content
ar: محتوى مميز
