Ink Ribbon (6.x-5.16) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Highlighted content
it: Contenuto evidenziato
