Ink Ribbon (6.x-6.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Second sidebar
fa: نوار جانبی دوم

en: Highlighted content
fa: محتوای برجسته
