Inline Messages (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Administer
ar: أدر

en: Administration
ar: إدارة

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Site
ar: موقع

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Site configuration
ar: إعدادات الموقع

en: Offset
ar: الإزاحة
