Inline Messages (6.x-1.6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Administer
lt: Administravimas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Site
lt: Svetainė

en: Duration
lt: Laikas

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos
