Inove (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Sidebar
pl: Pasek boczny
