interwiki (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: list
ar: لائحة

en: delete
ar: حذف

en: Prefix
ar: سابقة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: URL
ar: العنوان URL
