interwiki (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: list
ne: सूची

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्
