Invite (6.x-2.0-beta3) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Total
sr: Укупно

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника
