Invoice (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
gl: Opcional. No menú, os elementos pesados afúndense e os lixeiros flotan cara a zona superior.

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page
gl: Páxina

en: Locale
gl: Localización

en: Count
gl: Contar

en: Customer
gl: Cliente

en: Phone
gl: Teléfono

en: Template
gl: Modelo

en: Empty
gl: Valeiro

en: Default template
gl: Persoal por defecto

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: VAT
gl: IVA

en: Invoice template
gl: Plantilla de factura
