Invoice (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: optional
sk: voliteľné

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Total
sk: Celkom

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
sk: Voliteľné. V menu sa položky s väčšou váhou  prepadnú dole a s menšou váhou sa umiestnia vyššie.

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page
sk: Strana

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Count
sk: Počet

en: Customer
sk: Zákazník

en: Phone
sk: Telefón

en: Invoice
sk: Faktúra

en: invoice
sk: faktúra

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Template
sk: Šablóna

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Empty
sk: Prázdne

en: Company name
sk: Názov firmy

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s

en: VAT
sk: DPH

en: Invoice template
sk: Šablóna faktúry

en: Subtotal (ex. VAT)
sk: Medzisúčet (bez DPH)

en: Invoice number
sk: Číslo faktúry

en: Delete item
sk: Zmazať položku
