IP-based Determination of a Visitor's Country (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Country
ro: Ţară

en: Update
ro: Actualizare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Location
ro: Locaţia

en: IP Address
ro: Adresă IP
