IP Login (6.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Pages
ar: الصفحات

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ar: أدخل الكود بين %php إذا اخترت نمط بي.إتش.بي. لاحظ أن تنفيذ كود بي.إتش.بي غير صحيح سيؤدي إلى تعطل موقعك المبني على دروبال.
