Ipgeobase API (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Region
it: Regione

en: Advanced
it: Avanzate

en: General
it: Generale

en: Clear cache
it: Svuota la cache

en: City
it: Città
