Ishalist (6.x-2.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Message
fa: پیغام

en: Footer
fa: پاورقی

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Headline
fa: عنوان
