Ishalist (6.x-2.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Message
pl: Wiadomość

en: Footer
pl: Stopka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Headline
pl: Nagłówek
