Issuu integration (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Private
de: Privat

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Language
de: Sprache

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Category
de: Kategorie

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Other
de: Weitere

en: Publishing options
de: Veröffentlichungseinstellungen

en: Publish
de: Veröffentlichen

en: Sound
de: Ton

en: error: !message.
de: Fehler: !message.

en: Document language
de: Dokumentsprache
