Issuu integration (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Private
fa: خصوصی

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Other
fa: ساير

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Publish
fa: انتشار
