Issuu integration (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Private
it: Privato

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: Category
it: Categoria

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Other
it: Altro

en: Publishing options
it: Opzioni di pubblicazione

en: Publish
it: Pubblica
