Issuu integration (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Private
ro: Privat

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Category
ro: Categorie

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Other
ro: Altele

en: Publishing options
ro: Opţiuni de publicare

en: Publish
ro: Publică
