Issuu integration (6.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Private
ar: خاص

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Category
ar: التصنيف

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Other
ar: آخر

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Publish
ar: انشر
