Issuu integration (6.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Private
ur: نجی

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
