iTweak Login (6.x-1.12) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Request new password via e-mail.
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen via e-mail.

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Allow users to login using their e-mail address
nl: Gebruikers toestaan zich aan te melden met hun e-mailadres
