iTweak Login (6.x-1.15) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Create a new user account.
fa: ایجاد حساب جدید

en: Request new password via e-mail.
fa: درخواست گذرواژه جدید از طریق پست الکترونیکی.

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.

en: Examples
fa: مثال‌ها
