Jackson (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Content
nl: Inhoud

en: Login
nl: Inloggen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Sidebar Left
nl: Linker zijbalk

en: Sidebar Right
nl: Rechter zijbalk

en: Hello @username
nl: Hallo @username
