jEditable inline content editing (6.x-1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save
nl: Opslaan

en: Save field
nl: Veld opslaan

en: Note:
nl: Notitie:

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Override defaults
nl: Standaardwaarden overschrijven
