Journal Crunch (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه
