jPlayer (6.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Media
ne: मिडिया
