jPlayer (6.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Single
hi: एक

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Media
hi: मीडिया

en: next
hi: अगला

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Repeat
hi: दोहराना

en: Library
hi: लाइब्रेरी
