jPlayer (6.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Single
id: Sendiri

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: next
id: selanjutnya

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Repeat
id: Diulangi

en: Library
id: Pustaka
