jPlayer (6.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Single
lt: Vieno lygio

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Not found
lt: Nerasta

en: next
lt: toliau

en: Background color
lt: Fono spalva

en: previous
lt: atgal

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Library
lt: Biblioteka
