jPlayer (6.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Single
pt: Simples

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Media
pt: Mídia

en: next
pt: próximo

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Repeat
pt: Repetir

en: Kind
pt: Tipo

en: previous
pt: anterior

en: Time Format
pt: Formato de Hora

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Library
pt: Biblioteca

en: progress
pt: progresso
