jQuery Countdown (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Granularity
ar: النعومة

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.
