jQuery Countdown (6.x-1.6) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Granularity
hi: कणिकता

en: The block has been created.
hi: ब्लॉक का सृजन हो चुका है।
