jQuery Countdown (6.x-1.6) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Granularity
de: Granularität

en: The block has been created.
de: Der neue Block wurde erstellt.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
de: Möchten Sie "%name" wirklich löschen?

en: Delete menu block
de: Menüblock löschen

en: Administrative title
de: Administrativer Titel
