jQuery Countdown (6.x-1.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Granularity
he: גרעיניות

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.
